Vodič dodávky do 3,5t

Náplň práce

Firma ReneTrans ponúka voľnú pracovnú pozíciu vodiča dodávky skupiny B. Na PLACHTOVÚ dodávku.

(Možnosť zaučenia aj nových vodičov na plechovej dodávke)

Je to práca na ŽIVNOSŤ, jazdí sa EU prevažne FR/DE a víkendy doma, Vodičský preukaz skup. B. Nástup možný 10-15.01.2022

Všeobecne požadované znalosti:
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské bez maturity
Stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa

Dĺžka praxe:
2 roky v medzinárodnej doprave (urgentné prepravy)

Mzda 0,10€/km

Všeobecné spôsobilosti:
samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, pozornosť a slušné vystupovanie.

Ďalšie požiadavky:
- prax s rozvozom tovaru v krajinách EÚ,
- pobyt v blízkosti Zlatých Moraviec, a okolie,
- dodržiavanie predpisov.

Mzdové podmienky: 10€/km

Druh pracovného pomeru: SZČO

Potrebný vodičský preukaz: B

Typ jazdeného vozidla: Dodávka

Miesto práce: Nemecko, Francúzsko

Benefity: Víkendy voľné

Spoločnost

ReneTrans s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Zlaté Moravce

Ponuka pridaná: 04.01.2022

Pomôžte nám zistiť koľko zarábajú vodiči na Slovensku. Vyplňte náš dotazník na platy.topvodic.sk.