Vodič dodávky (do 3,5t) - práca na živnosť

Náplň práce

- obsluha gastronomických zariadení: zvoz použitého oleja, biologického odpadu
zo stravovacích zariadení a rozvoz nových rastlinných olejov a tukov
- nakládka a vykládka 30-60l sudov (dodávka do 3,5t),
- príjem a výdaj tovaru zo skladu
- aktívne vyhľadávanie nových klientov, podpisovanie zmlúv s novými klientmi
- zodpovednosť za pridelený sklad
- práca s hotovosťou a dokladmi
- inventarizácia
- komunikácia s obchodným a logistickým oddelením

Koho hľadáme:
- pracovitého, zodpovedného a skúseného vodiča na dlhodobú spoluprácu
- prax min. 1 rok na pozícii vodiča
- nástup možný ihneď (resp. po vzájomnej dohode)

Ďalšie požiadavky:
- flexibilita
- praktické myslenie
- samostatnosť
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- dôslednosť

Mzdové podmienky: 2000 - 2500 EUR

Druh pracovného pomeru: SZČO

Potrebný vodičský preukaz: B, B1

Typ jazdeného vozidla: Dodávka

Spoločnosť

TRAFIN OIL SK, s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Prešov, Prešovský kraj

Ponuka pridaná: 14.01.2022