Vodič MKD

Náplň práce

Spoločnosť DEPETRANS s.r.o. hľadá seriózneho vodiča na nákladne auto ťahač+náves. Turnus 2+2 dva týždne práca a dva týždne doma , autá sú pridelené (nestriedajú sa),mýtne jednotky, ľudský prístup, dodržiavanie 561, vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami. Jazdí sa iba cez deň. Jazdíme CH, DE, FR, ES.

Benefity:
Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so sídlom v SNV, kde zamestnanec nie je len číslo.
Preferujeme korektný a férový prístup. Sme otvorení každej možnosti dohody. U nás frázu „nedá sa vyhovieť“ nepoznáme. Vodičov si vážime a snažíme sa splniť všetky ich požiadavky.

Mzdové podmienky: 820 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B, C, B1, BE, C1, C1E, CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión, Ťahač návesov

Miesto práce: Francúzsko, Nemecko, Španielsko, Švajčiarsko

Spoločnosť

DEPETRANS s. r. o.

Sídlo spoločnosti: Spišská Nová Ves, Košický kraj

Ponuka pridaná: 26.01.2022