OPERÁTOR VÝROBY prístrojových dosiek do áut, SKLADOVÝ OPERÁTOR alebo vodič VZV s platnými papiermi - Hlohovec / DOPRAVA Z OKOLIA, možnosť ubytovania/

Náplň práce

operátor výroby – výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

skladový manipulant - manipulácia, zásobovanie, vykládka, nakládka...

Benefity:
DOPRAVA

1/ Smer : Merašice-Faurecia: Tepličky, H.Trhovište, H.Otrokovce, D.Otrokovce, Merašice, D.Trhovište, HC Kasárne, Faurecia Hlohovec

2/ Smer : Šalgočka-Faurecia: Šalgočka, Dvorníky, Bojničky, HC-SNP, D.Sihoť, HC-SAD
HC- Dilongová, HC-Hlohová, Faurecia Hlohovec

3/ Smer : Pastuchov-Faurecia: Pastuchov, Lukáčovce, Alekšince, Rišňovce, Sasinkovo, Kľačany, Faurecia Hlohovec

Kontakt:
Mgr. Martina Šípošová
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel:
0917 839 697

Mzdové podmienky: 900 - 1200 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Sme moderným, stabilným a dynamicky sa rozvíjajúcim poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, a máme dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj českom pracovnom trhu. Poskytujeme zamestnanie viac ako 1400 zamestnancom. Máme vybudovanú dostatočnú sieť regionálnych náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku nielen uchádzačom o prácu, ale aj obchodným partnerom. Dôverná znalosť špecifík jednotlivých regionálnych trhov práce a efektívna infraštruktúra našich centier nám umožňuje rýchlo a flexibilne reagovať na individuálne požiadavky našich klientov. Máme vlastné tréningové a školiace stredisko pre výučbu obsluhy motorových vozíkov a bezpečnosti ochrany zdravia pri práci. V našom VZV & BOZP tréningovom centre dokážeme kvalitne a v reálnych podmienkach pripraviť uchádzačov o prácu na rôzne pozície v logistike a iných výrobných odvetviach.

Zaujala Vás táto ponuka?

Kontaktujte spoločnosť na 0917 839 697

Ponuka pridaná: 13.05.2022