Vodič MKD

Náplň práce

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)
Vedenie motorového vozidla.
Benefity: Základná mzda + denná diéta 45,- €.
Prax: bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Požiadavky: Kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta, platné psychologické vyšetrenie.

Kontakt:
Michal Mátéffy
[email protected]
+421905603269

Mzdové podmienky: 762 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Spoločnosť

MST EUROPE s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Nové Zámky, Nitriansky kraj

Zaujala Vás táto ponuka?

Pošlite Váš životopis na [email protected].

Ponuka pridaná: 13.05.2022 - zdroj