Pracovník v sklade - Vodič VZV

Náplň práce

Operátor vysokozdvižného vozíka
Práca vykonávaná v logistických a skladových priestoroch prevádzky závodu: - preprava materiálu pripraveného na vozíkoch zo skladu k výrobným linkám, - zásobovanie výrobnej linky komponentmi, - preprava prázdnych vozíkov z výrobnej linky do skladu, - odpájanie a pripájanie vozíkov do a z vlečného vozíka/ťahača, - práca so scannerom, - dodržiavanie pracovných postupov a smerníc, - udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S, - práca na dve zmeny, 8 hodinové zmeny 1.zmena - 06:00-14:15 2.zmena - 14:15 - 22:30 V budúcnosti prechod na 3-zmennu 8-hodinovú prevádzku (ranná, nočná, poobedná)
Benefity: - 13. plat, - Možné navýšenie mzdy po skúšobnej dobe, - 5-15% bonus podľa počtu odpracovaných mesiacov, - Zmluva na dobu neurčitú od prvého dňa trvania pracovného pomeru, - Stravné lístky hradené nad rámec zákona, - Pracovné oblečenie, - Zabezpečená autobusová doprava do práce zdarma/príspevok na dopravu, - Poskytujeme UBYTOVANIE
Prax: bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť
Predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť)
Požiadavky: - Precíznosť a zodpovednosť - Logické myslenie - Schopnosť tímovej spolupráce - Preukaz na VZV výhodou, ale nie je podmienkou - Možnosť kurzu na VZV u nás v spoločnosti - Preškolenie VZV aj na iné typy VZV vozíkov

Kontakt:
Peter Halmeš
+421917200918

Mzdové podmienky: 910 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík, Ťahač návesov

Spoločnosť

syncreon Slovakia s. r. o.

Sídlo spoločnosti: Nitra, Nitriansky kraj

Zaujala Vás táto ponuka?

Kontaktujte spoločnosť na +421917200918

Ponuka pridaná: 03.08.2022 - zdroj