Vodič VZV - operátor manipulačnej techniky

Náplň práce

Operátor vysokozdvižného vozíka
- nakladanie, vykladanie, premiestňovanie, ukladanie, kontrola a balenie tovaru. - práca so skenerom - spracovanie potrebnej dokumentácie
Benefity: Ubytovanie hradené, Ubytovanie zabezpečené, Vlastná doprava zamestnávateľa
Prax: aspoň 3 mesiace
Všeobecné spôsobilosti: vedenie motorových vozidiel, manuálna zručnosť
Predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť
Požiadavky: Prax na VZV nutná - v prípade neplatného preukazu VZV, vám zabezpečíme preškolenie a vydane nového preukazu VZV

Kontakt:
Miriam Molnárová
+421905612058

Mzdové podmienky: 6,02 EUR za hodinu

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

Rubble s. r. o.

Sídlo spoločnosti: Gáň, Trnavský kraj

Ponuka pridaná: 09.08.2022 - zdroj