Vodič nákladného motorového vozidla

Náplň práce

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava)
• Vykonávanie jázd podľa vopred stanoveného časového harmonogramu • Vykládka a nakládka nákladného auta manuálne/pomocou VZV • Spätný odvoz prázdnych paliet • Zodpovednosť za čistotu technický stav prideleného vozidla • Okamžité nahlásenie poistnej udalosti, technickej poruchy a akejkoľvek neštandardnej situácie • Dodržiavanie BOZP • Plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadených • Realizácia všetkých nevyhnutných činnosti potrebných k plynulému chodu JIT dodávok
Benefity: - základ 918,-€ (brutto)/mesiac + variabilná zložka mzdy (mesačný bonus od 160 do 180 € + príspevky + príplatky + odmeny), - práca na hlavný pracovný pomer, - zabezpečené ubytovanie s peňažným príspevkom alebo príspevok na cestovné, - stravné lístky, - sociálny program, - bezplatná právna pomoc, - bezúročné mikropôžičky, - polročná a koncoročná odmena, - dochádzkový bonus
Požiadavky: - schopnosť dodržiavať dochádzku - fyzická zdatnosť - zodpovednosť - flexibilita - samostatnosť - manuálna zručnosť - schopnosť plniť požadované pracovné normy - dobrý zdravotný stav - čistý register trestov, nie starší ako 3 mesiace - kvalifikačná karta vodiča - tachografová karta - psychotesty - VZV preukaz výhodou + prax vítaná

Kontakt:
Recruiter Malacky
+421908052838

Mzdové podmienky: 918 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B, CE

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

STARSTAFF, s. r. o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Ponuka pridaná: 07.09.2022 - zdroj