Vodič MKD (C+E)

Náplň práce

Zamestnáme vodičov kamióna na medzinárodnú prepravu SVK - EU - Škandinávia.
Ponúkame prácu na turnusy 6+2, 9+3 alebo podľa dohody. Typ návesu je plachta.
Preplácame Kvalifikačnú kartu vodiča a ADR. Dodržiavame Nariadenie európskeho parlamentu a rady (ES) č. 561/2006.

Kontakt: [email protected] alebo +421 915 120 521

Benefity: Personálne strediská (ubytovanie, sociálne zariadenia, kuchynka, TV, internet) Nemecko, Dánsko, Švédsko, Nórsko, Holandsko. Nástupný bonus 300€.,

Požiadavky: ADR, Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 3000€ - 3200€

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Jazdí sa do krajín: Nórsko, Švédsko, Taliansko, Rakúsko, Nemecko, Luxembursko, Holandsko, Fínsko, Dánsko, Belgicko

Spoločnosť

Kim Johansen Transport s.r.o.

Sme medzinárodná spoločnosť ponúkajúca dopravné a logistické riešenia na európskom kontinente. Od roku 1980 sa špecializujeme na trh prepravy tovaru citlivého na čas - oblasť, v ktorej sme v súčasnosti na špici v Škandinávii. Hlavné sídlo spoločnosti je v Dánsku a ďalšie kancelárie sú vo Francúzsku, Poľsku, Estónsku, Lotyšsku, Rumunsku a na Slovensku.

Ponuka pridaná: 03.11.2022