Vodič nákladného auta do 12t, traktora/údržbár

názov spoločnostiSPOHYPO Rimavská Sobota, a.s. ponuka pridaná04.04.2024

Náplň práce

Vodiči nákladných automobilov a kamiónov inde neuvedený
Vedenie motorového vozidla do 12t, traktorov, údržbárske práce a pod. Po zapracovaní mzda za mesiac od 1350 €/brutto, bližšie informácie na osobnom pohovore. Občasná nočná práca (nie pravidelne).
Benefity: finančný príspevok na stravu, prídelové vajíčka
Prax: aspoň 1 rok
Požiadavky: kvalifikačná karta vodiča, zdravotná spôsobilosť, výhodou je kvalifikácia na obsluhu VZV prípadne nakladačov

Kontakt:
Životopis si môžete posielať na uvedenú e-mailovú adresu.

Marian Miklo, riaditeľ
+421905642228

Mzdové podmienky: 1 300 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B, C, T, CE

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík, Kamión

Spoločnosť

SPOHYPO Rimavská Sobota, a.s.

Sídlo spoločnosti: Kľačany, Trnavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421905642228
Odkaz: externý

Zavolať