Blog a novinky

Nábor šoférov – Čo nerobte (1. časť)

Získanie kvalifikovaných a spoľahlivých šoférov znamená neustály boj medzi prepravcami. Pre nedostatok šoférov a rastúci počet zákaziek je málo pravdepodobné, že sa táto situácia čoskoro zmení.

3 tipy pre prepravcov! Ako nájsť a udržať si šoférov?

Pre prepravcov je najdôležitejšie, aby našli takých šoférov, s ktorými dokážu dlhodobo spolupracovať. Nasledovné tipy budú asi pôsobiť prekvapivo, ale práve tieto môžu pomôcť firmám, aby dosiahli svoj cieľ. Okrem toho bude možno menej takých uchádzačov, ktorí sú nespokojní a už po prvom mesiaci začnú hľadať novú prácu.

Výsledky nášho prieskumu: Aké sú mzdy vodičov na Slovensku v roku 2022?

Začiatkom tohto roka sme spustili prieskum, ktorého cieľom je zistiť výšku platov profesionálnych vodičov na Slovensku. Po prvom mesiaci sme spracovali výsledky.

Profily pre spoločnosti a vyhľadávanie podľa mzdy

Predstavujeme Vám daľšiu sadu noviniek na našom portáli

Nové možnosti vyhľadávania a zoznam podobných ponúk

Neustále sa usilujeme o vylepšenie stránky TopVodic.sk, aby ste mohli nájsť tie najlepšie ponuky, ktoré Vás priblížia k nájdeniu ideálneho zamestnania.

Zverejnili sme prieskum o mzdách vodičov

Zaujíma Vás koľko zarábajú vodiči na Slovensku?

Kvalifikačná karta vodiča

Každý, kto sa chystá pracovať ako profesionálny vodič, či už nákladnej alebo osobnej dopravy, potrebuje okrem vodičského preukazu aj kvalifikačnú kartu vodiča. Aký je jej význam a ako ju získate?

Vodičské preukazy

Skupiny, podskupiny, druhy vozidiel a minimálny vek pre udelenie