Vodič cisterny a nákladného vozidla

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiAGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň ponuka pridaná04.04.2024

Náplň práce

Do našej spoločnosti prijmeme vodiča na rozvoz tovaru nákladným vozidlom v potravinárskej výrobe.

Benefity: Každý deň doma

Požiadavky: Dodržiavanie termínov na nakládky a vykládky, Zvoz mlieka, Starostlivosť o zverené vozidlo, Dodržiavanie opatrení a predpisov v súlade s platnou legislatívou, Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1300 - 2000 eur (+ var. zložka do 500 eur)

Druh pracovného pomeru: Brigáda, SZČO, TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, B

Typ jazdeného vozidla: Nákladné vozidlo do 3,5t, Vysokozdvižný vozík, Nákladné vozidlo nad 7,5t, Nákladné vozidlo do 7,5t

Jazdí sa do krajín: Česko

Spoločnosť

AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň

Kontakt pre záujemcov

042/3213178

Napísať e-mail