Vodič kamiónu - prepravy po Slovensku s voľnými víkendmi

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiDALITRANS s.r.o. ponuka pridaná09.04.2024

Náplň práce

Vnútroštátne prepravy s chladiacimi návesmi po Slovensku. Práca vhodná pre vodičov zo všetkých krajov SK, aj pre vodičov z Moravy.

​​Čo vás čaká?​
- Práca v opakujúcich sa turnusoch: práca v režime 5 dní práca+2 dni voľno​. Počas 2 dní voľna parkujete na trase v mieste bydliska alebo v regióne bydliska
- Prevozy tovaru medzi skladmi a firmami
- Jazdiť na území SK
- Nakládky v dennom i nočnom režime​
- Jazdíte s chladiarenskými návesmi
- Prepravujete paletovaný potravinársky aj nepotravinársky tovar v chladenom, mrazenom a nechladenom teplotnom režime​

​Čo ponúkame?​
- Preplácanie nákladov na vstupné lekárske prehliadky​
- Preplácanie nákladov na obnovu zdravotnej spôsobilosti​
- Preplácanie nákladov na obnovu vyšetrenia psychickej spôsobilosti​
- Sprostredkovanie poistenia zodpovednosti​
- Preplácanie rekreačných poukazov za rekreáciu na Slovensku do výšky 250 € ročne
- Vlastný servis nákladných vozidiel 24/7
- Perfektné technické zázemie firmy (vlastná autoumyváreň a sieť čerpacích staníc Dalioil pre pohodlné tankovanie)​
- A ešte niečo naviac: ​Včasné a pred termínom vyplácané mzdy​

Čo požadujeme?
- Prax v jazdení s kamiónom aspoň 1 rok
- Vodičské oprávnenie skupín C+E
- Splnenie mesačného limitu najazdenia 9500 km pri plnej dochádzke vodiča
- Splnenie stanovenej normy spotreby motorových palív
- Dodržanie nariadených trás prepráv
- Dodržovanie sociálnej legislatívy​
- Dodržiavanie Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(ES) č.561/2006
- Pravidelná údržba vozidla a upratovanie kabíny vodiča
- Prax v jazde s návesovými alebo prívesovými súpravami minimálne 1 rok​
- Platná tachografová karta
- Platná zdravotná spôsobilosť vodiča skupiny C+E
- Platná psychická spôsobilosť vodiča skupiny C+E​
- Platná Kvalifikačná karta vodiča
- Poistenie zodpovednosti za škody spôsobené pri výkone zamestnania
- Slušné vystupovanie a bezúhonnosť je u nás samozrejmosťou

Mzdové podmienky: Čistý mesačný príjem 1800-2100€ (základná mzda 866 €)

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Spoločnosť

DALITRANS s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Veľké Bierovce, Trenčiansky kraj

Dalitrans s.r.o. je jedna z najväčších dopravných spoločností na Slovensku s flotilou 250 kamiónových súprav. Sme stabilná a stále rastúca spoločnosť, ktorá je na trhu už 26 rokov.

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Ing. Stanislav Kleinedler
Tel. číslo: +421907746785

Zavolať