BOLT taxi vodič - 8% provízia

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiKUKON s.r.o. ponuka pridaná12.04.2024

Náplň práce

Hľadáme vodičov skupiny B pod našu flotilu.

Pomôžeme s vybavením potrebných dokumentov.

Možnosť jazdiť na firemnom alebo vlastnom vozidle.

PRENÁJOM FIREMNÉHO vozidla:
- 8% provízia
- vozidlá na prenájom vieme zabezpečiť v mestách: Bratislava, Košice, Prešov, Poprad.
- mzda od 2100-3200€/mesiac. Mzda závisí od počtu odpracovaných hodín a jázd. (mzda môže byť navýšená Bolt polepom, až 10% cashback z Bolt poplatku!)
- jazdí sa prevažne na Škoda Fabia (2016-2020), všetky vozidlá majú LPG + Bolt polep
- vieme zabezpečiť COMFORT aj PREMIUM vozidlá
- nemusíte riešiť DPH, administratívu ani koncesiu.
- preplatenie vstupných nákladov (psychotesty + preukaz vodiča taxi)

VLASTNÉ vozidlo:
- môžete jazdiť v mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Poprad, Košice.
- mzda od 2100-3200€/mesiac. Mzda závisí od počtu odpracovaných hodín a jázd. (mzda môže byť navýšená v prípade trvalého polepu na vašom vozidle)

Len jazdíte a zarábate. Týždenné vyplácanie.

24/7 online podpora flotily.

Práca na živnosť/s.r.o./dohoda.

Požadujeme:
1. minimálny vek 18 rokov,
2. preukaz vodiča taxislužby,
3. dochvíľnosť a zodpovednosť.

Bolt flotila pôsobiaca v mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Poprad, Košice.

Benefity: Každý deň doma, Víkendy voľné

Požiadavky: Preukaz vodiča taxislužby, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest

Mzdové podmienky: 2900 €

Druh pracovného pomeru: Brigáda, SZČO

Potrebný vodičský preukaz: B

Spoločnosť

KUKON s.r.o.

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: 0950 474 158

Napísať e-mail