Vodič na rozvoz pracovných plošín

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiFelbermayr Slovakia s.r.o. ponuka pridaná15.04.2024

Náplň práce

Hľadáme vodiča na rozvoz pracovných plošín v rámci západného Slovenska, príležitostná obsluha na VZV a autoplošinách.

Benefity: Každý deň doma, Víkendy voľné, Ubytovanie zabezpečené

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1300 EUR - 1500 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C, B

Typ jazdeného vozidla: Ťahač návesov, Nákladné vozidlo nad 7,5t

Jazdí sa do krajín: Rakúsko

Spoločnosť

Felbermayr Slovakia s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Rodinná spoločnosť pôsobí vo viacerých obchodných oblastiach, ktoré sa navzájom vynikajúco dopĺňajú a vyznačujú sa výraznou orientáciou na zákazníkov: preprava a zdvíhacia technika na jednej strave a stavebníctvo na strane druhej. Spoločnosť Felbermayr je už roky úspešne etablovaná v týchto oblastiach ako poskytovateľ komplexných služieb.

Každá zamestnankyňa a každý zamestnanec na tom pracujú dennodenne – pretože sa chceme neustále zlepšovať!

Kontakt pre záujemcov

Napísať e-mail