Vodič VZV

názov spoločnostiRettenmeier Tatra Timber, s.r.o. ponuka pridaná29.04.2024

Náplň práce

Operátor vysokozdvižného vozíka
Odvoz balíkov podľa rozmerov , kvalít a dĺžok na určené skladovacie miesto. Pravidelná údržba vozidla.
Benefity: Nástupná mzda je od 6,16 eur/hod. + príplatky + odmeny + dochádzkový bonus. Rast základnej zložky mzdy po úspešnom zapracovaní., Náborový príspevok 500 eur., Benefity :, - polročné a koncoročné odmeny, - dochádzkový bonus, - príplatky nad rámec ZP, - príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, - príspevok pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, životné jubileum, darovanie krvi, odchod do dôchodku), - tri dni dovolenky naviac, - možnosť regenerácie pracovnej sily - bazén, sauna, masáže, ..., - chutné stravovanie v našej kantíne s doplatkom len 0,70 eur za obed/večeru.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, samostatnosť, vedenie motorových vozidiel
Predpoklady: spoľahlivosť
Požiadavky: Preukaz VZV 2 - výhodou

Kontakt:
Ing. Lucia Racká Báthoryová
+421445207011

Mzdové podmienky: 6,16 EUR za hodinu

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

Rettenmeier Tatra Timber, s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Liptovský Hrádok, Žilinský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421445207011
Odkaz: externý

Zavolať