Vodič nákladného auta 3,5t

názov spoločnostiTATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátene: TATRACHEMA VD ponuka pridaná08.05.2024

Náplň práce

Vodiči nákladných automobilov a kamiónov inde neuvedený
- riadenie, denné ošetrovanie, údržba a bežné opravy: nákladných 2-nápravových a viacnápravových automobilov, návesových ťahačov s celkovou hmotnosťou do 16 000kg - riadenie nízkozdvižného / vysokozdvižného vozíka - zúčastňovať sa pravidelných doškoľovaní vodičov z povolania a periodických lekárskych prehliadok, dodržiavať bezpečnosť pri práci - dodržiavanie zákona o pracovnom čase a dobe odpočinku v doprave - riadiť sa ďalšími príkazmi vedúceho dopravy
Benefity: vyplácanie diét na mesačnej báze v hotovosti, stabilná firma na trhu, pridelené konkrétne nákladné auto, k základnej mzde prináleží ešte mesačná odmena
Prax: aspoň 3 roky
Predpoklady: spoľahlivosť
Požiadavky: Platná kvalifikačná karta vodiča, výhodou je platný preukaz na vysokozdvižný vozík.

Kontakt:
Ing. Alena Jurkasová
+421335901114

Mzdové podmienky: 882 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B, CE, C

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík, Kamión

TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátene: TATRACHEMA VD

Sídlo spoločnosti: Trnava, Trnavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421335901114
Odkaz: externý

Zavolať