Vodič kamiónu Frigo - skupina E pre vnútroštátnu prepravu na Slovensku

názov spoločnostiVADUAL, a. s. ponuka pridaná06.06.2024

Náplň práce

Náplň práce:- Pravidelná údržba a starostlivosť o chladiarenské vozidlo- Dodržiavanie cestovných poriadkov a predpisov- Zabezpečenie bezpečnej a efektívnej prepravy tovaru- Komunikácia s kolegami a dispečerom- Kontrola stavu nákladu a jeho správne nakladanie a vykladanie- Zabezpečenie čistoty a poriadku v chladiarenskom vozidle- Aktívna spolupráca s dispečerom pri plánovaní trás a dodávok tovaruTypický deň na pracovnej pozícii:- Ráno sa dostavíš na základňu v NEMŠOVÁ alebo SEREĎ a pripravíš si vozidlo na cestu- Vyrazíš na pravidelnú trasu a sleduješ teplotu v chladiarenskom vozidle- Zabezpečuješ bezpečnú a efektívnu prepravu tovaru- Kontroluješ stav nákladu a jeho správne nakladanie a vykladanie- Udržuješ čistotu a poriadok v chladiarenskom vozidle- Aktívne spolupracuješ s dispečerom pri plánovaní trás a dodávok tovaru- Po ukončení práce sa vrátiš na základňu a vykonáš základné údržbové práce na vozidlePracovná doba:- Denná a nočná zmena- upresníme osobneAko vodič kamiónu FRIGO - vnútroštátna SK, skupina E, budeš mať zodpovednosť za bezpečnú a efektívnu prepravu tovaru a údržbu chladiarenského vozidla. Budeš spolupracovať s kolegami a dispečerom, plánovať trasy a dodávky tovaru. Ak ťa baví cestovať a máš skúsenosti s vedením kamióna, hľadáme práve teba! Popisujeme typický deň na pozícii vodiča kamiónu FRIGO - vnútroštátna SK, skupina E, kedy sa ráno dostavíš na základňu a pripravíš si vozidlo na cestu. Počas dňa budeš zabezpečovať bezpečnú a efektívnu prepravu tovaru, kontrolovať stav nákladu a udržovať čistotu v chladiarenskom vozidle. Po ukončení práce sa vrátiš na základňu a vykonáš zaslúžený oddych.
Benefity:
- V našej firme sa môžeš tešiť na ľudský a seriózny prístup, ktorým sa budeme snažiť vychádzať v ústrety tvojim potrebám a požiadavkám.- Ako rodinná firma si u nás zaručene nájdeš dobrý pracovný kolektív, ktorý ťa bude podporovať a motivovať.- Ponúkame ti výborné motivujúce mzdové podmienky, ktoré ti umožnia dosiahnuť si svoje finančné ciele.- Ak sa budeš snažiť pracovať nadštandardne, určite si zaslúžiš odmenu, ktorú ti radi udelíme.- Zabezpečíme ti automatické platenie mýta, takže sa nemusíš zaoberať byrokraciou a môžeš sa sústrediť na svoju prácu.- Okrem toho ti ponúkame finančné benefity pri využití vlastného firemného servisu a autoumyvárne, aby si ušetril svoje čas a peniaze.

Požiadavky: Hľadáme vodiča kamiónu FRIGO - vnútroštátna SK, skupina E- Požadujeme pracovitosť, ochotu, flexibilitu a zodpovednosť- Pekné a slušné vystupovanie voči klientom a spolupracovníkom- Žiaden špecifický typ vzdelania- Požadujeme skúsenosti s vedením kamióna skupiny E- Znalosť cestnej premávky a pravidiel- Znalosť slovenčiny alebo češtiny- Mladí uchádzači sú vítaní- Ak si to ty, koho hľadáme, ozvi sa nám!,

Mzdové podmienky: 866 - 2 300 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B, C, CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión, Dodávka, Nákladné vozidlo do 3,5t

Spoločnosť

VADUAL, a. s.

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Miloš Milošovič
Tel. číslo: +421917440021

Zavolať