Pracovná ponuka nie je aktívna.

Táto pracovná ponuka už nie je aktívna. Pozrite si prosím podobné ponuky nižšie alebo prejdite na kompletný zoznam aktuálnych pracovných ponúk.

Vodič / vodička MKD na trase SK - NL - SK

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiJ.T.M. Trans, s.r.o. mzda1850 EUR - 2000 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Dopravná spoločnosť J.T.M. Trans so sídlom v Žiline príjme na pracovnú pozíciu vodič / vodička MKD na ťahač DAF XG+ 530 a náves Schmitz (mulda). Jazdíme stabilné prepravy, ktoré začínajú zo sídla s...

Vodič na pravidelnej Linke Lozorno - DE MALSCH a späť turnus 3+1

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiLIEGL TRANSPORT s.r.o. mzda1800 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič na pravidelnej Linke SK Lozorno - DE MALSCH - SK Lozorno. 100% Kolečká s kontajnerovou súpravou BDF ( tandemový príves), Jazdí sa z bodu A do bodu B. Dodržiavanie predpisov a AETR. Jedná s...

Vodič MKD

názov spoločnostiRichard mzda100 € ponuka pridaná26.06.2024

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a čistotného šoféra- striedača. Máme 5 ťahačov na únii s ktorými jazdíme ES,FR,DE,IT a Benelux. Garantovaných je 1500e každý mesiac za 15 dní v práci,keď je menej...

Vodič v taxislužke

názov spoločnostiMarian mzda1 500 € ponuka pridaná26.06.2024

Voľná pracovná pozícía vodič/šofér v zabehnutej taxislužbe TAKE TAXI Košice. Ak máš chuť pracovať v mladom kolektíve, si komunikatívny radi ťa uvítame. Tvojou výhodou je ak máš skúsenosti v oblasti...

Vodič VZV vo výrobe / Robotník vo výrobe

názov spoločnostiKLOCOK Poprad, s.r.o. mzda900 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Operátor vysokozdvižného vozíka Manipulácia s bremenami vo výrobnej hale a vo vonkajšom areály spoločnosti pomocou vysokozdvižného vozíka. Manipulácia s výrobkami v hale a vo vonkajšom areály spolo...

Vodič dodávkového-nákladného vozidla

názov spoločnostiPERKINS, a.s. mzda900 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič dodávky Rozvoz hotových potravinárskych výrobkov na jednotlivé prevádzky spoločnosti, starostlivosť o zverené vozidlo. Pracovná doba pondelok - piatok, víkendy sú voľné. Prax: aspoň 2 roky Vš...

Pracovník v sklade - Vodič vlečného vozíka/vláčik (C)

názov spoločnostiEUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. mzda1 102 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Operátor vysokozdvižného vozíka Pre medzinárodnú spoločnosť, lídra v oblasti logistiky, hľadáme šikovných a zodpovedných pracovníkov na pozíciu : Pracovník v sklade - Vodič vlečného vozíka/vláčik (...

Vodič dodávky

názov spoločnostiNITRAZDROJ, a.s. mzda1 050 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič dodávky - nakladanie a skladanie výrobkov alebo tovaru Požiadavky: - platná tachografová karta, KKV, psychotesty Kontakt: Ing. Lucia Szabóová +421376922607

Pracovník v sklade - Vodič VNA (G)

názov spoločnostiEUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. mzda1 272 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Operátor vysokozdvižného vozíka Pre medzinárodnú spoločnosť, lídra v oblasti logistiky, hľadáme šikovných a zodpovedných pracovníkov na pozíciu: Pracovník v sklade - Vodič VNA (G). Miesto výkonu pr...

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)

názov spoločnostiBEES Logistic s. r. o. mzda866 EUR ponuka pridaná28.06.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Rozvoz tovaru v rámci krajín: Česká republika, Taliansko, Rakúsko, Nemecko. Prax: bez požiadavky na odbornú prax Kontakt: Ing. Kat...

Vodič dodávky

názov spoločnostiHermana Food Industry, s. r. o. mzda866 EUR ponuka pridaná28.06.2024

Vodič dodávky - rozvoz rýchlo obrátkového tovaru podľa rozvozových plánov - nakládky a vykládky tovaru u zákazníka - prijímanie reklamovaného tovaru - práca s hotovosťou, e-kasou, tabletom Prax: as...

Vodič MKD

názov spoločnostiSTD DONIVO a.s. mzda866 - 2 500 EUR/mesiac ponuka pridaná28.06.2024

Vedenie vybavenej návesovej súpravy v krajinách EÚ PRIDELENÉ VOZIDLO pre vodičov s mimoriadnou pracovnou morálkou MZDA brutto - 866 € + variabilná zložka (spolu brutto v priemere 1.200 € + cestov...

Vodič v taxislužbe

názov spoločnostiABC TAXI SNV, s.r.o. mzda1 000 EUR ponuka pridaná29.06.2024

Vodič taxislužby Osobná preprava Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Predpoklady:...

Vodič autobusu vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy

názov spoločnostiFERMO, s.r.o. mzda1 000 EUR ponuka pridaná29.06.2024

Vodič autobusu Vnútroštátna a medzinárodná doprava osôb. Prax: aspoň 2 roky Predpoklady: pozornosť, sebaovládanie, spoľahlivosť, vnútorná stabilita Požiadavky: Znalosť anglického alebo nemeckého ja...

Vodič pre rozvoz denného menu

názov spoločnostiEUROTRADING SK, s.r.o. mzda500 EUR ponuka pridaná01.07.2024

Vodič osobného motorového vozidla. Vodič dodávky Hľadáme do nášho tímu šikovného pána, vodiča pre rozvoz denného menu, jednotlivcom ale aj závodným kantínam, pre mesto Spišská Nová Ves a okolie. Up...

Vodič taxi BOLT - Bratislava

názov spoločnostiMaria mzda2 500 € ponuka pridaná02.07.2024

Ponúkame šoférom možnosť spolupráce prostredníctvom aplikácie Bolt. Zabezpečíme Vám všetko potrebné. Nové autá Škoda a KIA. Pomôžeme Vám aj s registráciou v Bolte a získaním preukazu vodiča taxislu...

Vodič dodávky

názov spoločnostiPekáreň Delika, s.r.o. mzda1 200 EUR ponuka pridaná02.07.2024

Vodič dodávky Rozvoz pekárskych výrobkov. Kontakt: Ing. Katarína Sabelová +421907068300

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)

názov spoločnostiAA Logistic, s.r.o. mzda2 200 EUR ponuka pridaná02.07.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Prax: aspoň 3 roky Kontakt: Žaneta Luščon Matulová +421948676868

Vodič autoprepravníka, odťahového a asistenčného vozidla s m

názov spoločnostiROMAN mzda1 800 € ponuka pridaná03.07.2024

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Obsluha a vedenie odťahovacieho vozidla do 2,2t a nad 3,5t, obsluha a vedenie odťahovacieho vozidla do 15t a ťahanie vozidiel na prívese, odťahovanie vozidiel...

Vodič ambulancie dopravnej zdravotnej služby

názov spoločnostiZdravotná doprava Púchov, spol. s r.o. mzda870 EUR ponuka pridaná03.07.2024

Vodič dopravnej zdravotnej služby Prevoz pacientov a biologického materiálu z nemocnice, domu. Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný ...

Vodič plachtovej dodávky do 3,5 t.

názov spoločnostiAVOP, s.r.o. mzda1 600 EUR ponuka pridaná09.07.2024

Vodič dodávky Vedenie plachtovej dodávky do 3,5 t v rámci EÚ. Všeobecné spôsobilosti: digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti), komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, scho...

vodič MKD

názov spoločnostiTruck servis 777, s.r.o. mzda750 EUR ponuka pridaná09.07.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) vedenie motorového vozidla v rámci Európy, Ruska, Ukrajiny, Turecka, Srbska, starostlivosť o motorové vozidlo, komunikácia v ruskom ...

Vodič

názov spoločnostiMPC CESSI a.s. mzda866 EUR ponuka pridaná09.07.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Rozvoz mlynských, pekárskych a cukrárskych výrobkov. Práca v noci. Prax: aspoň 1 rok Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, vedenie m...

Vodič / rozvozár

názov spoločnostiRMCH, s.r.o. mzda5 EUR za hodinu ponuka pridaná09.07.2024

Vodič osobného motorového vozidla Rozvoz objednávok, prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie, dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel. Kontakt: Roman Chlpatý...

Vodič / Údržbár v Dome Charitas sv. Jána Almužníka

názov spoločnostiSpišská katolícka charita mzda800 EUR ponuka pridaná11.07.2024

Údržbár. Vodič osobného motorového vozidla - Bežné údržbárske práce, opravy, podľa rozpisu a riešenie havarijných stavov budovy; - údržbárske, základné elektroinštalačné, vodárenské práce, oprava a...