Pracovná ponuka nie je aktívna.

Táto pracovná ponuka už nie je aktívna. Pozrite si prosím podobné ponuky nižšie alebo prejdite na kompletný zoznam aktuálnych pracovných ponúk.

Vodič / vodička MKD na trase SK - NL - SK

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiJ.T.M. Trans, s.r.o. mzda1850 EUR - 2000 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Dopravná spoločnosť J.T.M. Trans so sídlom v Žiline príjme na pracovnú pozíciu vodič / vodička MKD na ťahač DAF XG+ 530 a náves Schmitz (mulda). Jazdíme stabilné prepravy, ktoré začínajú zo sídla s...

Vodič na pravidelnej Linke Lozorno - DE MALSCH a späť turnus 3+1

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiLIEGL TRANSPORT s.r.o. mzda1800 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič na pravidelnej Linke SK Lozorno - DE MALSCH - SK Lozorno. 100% Kolečká s kontajnerovou súpravou BDF ( tandemový príves), Jazdí sa z bodu A do bodu B. Dodržiavanie predpisov a AETR. Jedná s...

Vodič medzinárodnej kamiónovej prepravy

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiRUPPENTHAL, spol. s r.o. mzda1600 EUR - 2200 EUR v čistom ponuka pridaná02.07.2024

Rozvoz tovaru na predajne, starostlivosť o zverené auto , hľadáme šoférov z celého Slovenska Benefity: Pomáhame pri získaní KKV . Preplatenie rekreačných pobytov, odmeny na konci roka, akcie pre...

Vodič MKD

názov spoločnostiRichard mzda100 € ponuka pridaná26.06.2024

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a čistotného šoféra- striedača. Máme 5 ťahačov na únii s ktorými jazdíme ES,FR,DE,IT a Benelux. Garantovaných je 1500e každý mesiac za 15 dní v práci,keď je menej...

Vodič v taxislužke

názov spoločnostiMarian mzda1 500 € ponuka pridaná26.06.2024

Voľná pracovná pozícía vodič/šofér v zabehnutej taxislužbe TAKE TAXI Košice. Ak máš chuť pracovať v mladom kolektíve, si komunikatívny radi ťa uvítame. Tvojou výhodou je ak máš skúsenosti v oblasti...

Vodič VZV vo výrobe / Robotník vo výrobe

názov spoločnostiKLOCOK Poprad, s.r.o. mzda900 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Operátor vysokozdvižného vozíka Manipulácia s bremenami vo výrobnej hale a vo vonkajšom areály spoločnosti pomocou vysokozdvižného vozíka. Manipulácia s výrobkami v hale a vo vonkajšom areály spolo...

Vodič dodávkového-nákladného vozidla

názov spoločnostiPERKINS, a.s. mzda900 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič dodávky Rozvoz hotových potravinárskych výrobkov na jednotlivé prevádzky spoločnosti, starostlivosť o zverené vozidlo. Pracovná doba pondelok - piatok, víkendy sú voľné. Prax: aspoň 2 roky Vš...

Pracovník v sklade - Vodič vlečného vozíka/vláčik (C)

názov spoločnostiEUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. mzda1 102 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Operátor vysokozdvižného vozíka Pre medzinárodnú spoločnosť, lídra v oblasti logistiky, hľadáme šikovných a zodpovedných pracovníkov na pozíciu : Pracovník v sklade - Vodič vlečného vozíka/vláčik (...

Vodič nákladného motorového vozidla

názov spoločnostiSERGIO s. r. o. mzda866 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava) - Rozvoz a vykladanie tovaru u zákazníkov. - Práca s vratnými obalmi. - Práca s hotovosťou. Benefity: - Ponúkame prácu v stabilnom k...

Vodiči nákladných automobilov a kamiónov

názov spoločnostiKoritensky SK s.r.o. mzda866 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodiči nákladných automobilov a kamiónov inde neuvedený Benefity: Ubytovanie Prax: aspoň 2 roky Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť, samostatnosť Predpoklady: empatia, ochota pomáhať (zmy...

Vodič dodávky

názov spoločnostiNITRAZDROJ, a.s. mzda1 050 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič dodávky - nakladanie a skladanie výrobkov alebo tovaru Požiadavky: - platná tachografová karta, KKV, psychotesty Kontakt: Ing. Lucia Szabóová +421376922607

Vodič asanačného (fekálneho) vozidla

názov spoločnostiAQUASECO s.r.o. mzda1 200 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič špeciálneho nákladného motorového vozidla Denná práca s asanačným vozidlom (vývoz žumpových a odpadových vôd) Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, fyzická zdatnosť, komu...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiSERGIO s. r. o. mzda866 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava) - Nakládka a vykládka tovaru u zákazníkov. - Starostlivosť o vozidlo. Prax: aspoň 1 rok Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Predpok...

Pracovník v sklade - Vodič VNA (G)

názov spoločnostiEUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. mzda1 272 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Operátor vysokozdvižného vozíka Pre medzinárodnú spoločnosť, lídra v oblasti logistiky, hľadáme šikovných a zodpovedných pracovníkov na pozíciu: Pracovník v sklade - Vodič VNA (G). Miesto výkonu pr...

Vodič - závozník

názov spoločnostiINCAR, s.r.o. mzda900 EUR ponuka pridaná26.06.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava) - denný rozvoz tovaru Bratislava a blízke okolie Kontakt: Ing. Blanka Palková +421377767507 Mgr. Martina Martonková +421377767507

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)

názov spoločnostiBEES Logistic s. r. o. mzda866 EUR ponuka pridaná28.06.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Rozvoz tovaru v rámci krajín: Česká republika, Taliansko, Rakúsko, Nemecko. Prax: bez požiadavky na odbornú prax Kontakt: Ing. Kat...

Vodič nákladného auta - skupiny C, E

názov spoločnostiCCS - Cargo Customs Service s.r.o. mzda866 EUR ponuka pridaná28.06.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava) - preprava vysokozdvižných plošín, VZV a iných stavebných strojov a zariadení - nakládka, vykládka (preukaz VZV výhodou) Benefity: -...

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava)

názov spoločnostiSLG s. r. o. mzda1 100 EUR ponuka pridaná28.06.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava) Výkladka a nákladka tovaru, prevoz na miesto určenia Prax: aspoň 1 rok Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Predpo...

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu

názov spoločnostiG a T , spol. s r.o. mzda982 EUR ponuka pridaná28.06.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) preprava tovaru motorovým vozidlom Prax: aspoň 1 rok Kontakt: Igor Tkáč +421905801836

Vodič dodávky

názov spoločnostiHermana Food Industry, s. r. o. mzda866 EUR ponuka pridaná28.06.2024

Vodič dodávky - rozvoz rýchlo obrátkového tovaru podľa rozvozových plánov - nakládky a vykládky tovaru u zákazníka - prijímanie reklamovaného tovaru - práca s hotovosťou, e-kasou, tabletom Prax: as...

Vodič MKD

názov spoločnostiSTD DONIVO a.s. mzda866 - 2 500 EUR/mesiac ponuka pridaná28.06.2024

Vedenie vybavenej návesovej súpravy v krajinách EÚ PRIDELENÉ VOZIDLO pre vodičov s mimoriadnou pracovnou morálkou MZDA brutto - 866 € + variabilná zložka (spolu brutto v priemere 1.200 € + cestov...

Vodič v taxislužbe

názov spoločnostiABC TAXI SNV, s.r.o. mzda1 000 EUR ponuka pridaná29.06.2024

Vodič taxislužby Osobná preprava Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Predpoklady:...

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)

názov spoločnostiRastislav Jankovič - CONTILINE mzda870 EUR ponuka pridaná29.06.2024

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vodič MKD - cieľová krajina Kazachstan Benefity: Ubytovanie Prax: aspoň 2 roky Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabil...

Vodič autobusu vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy

názov spoločnostiFERMO, s.r.o. mzda1 000 EUR ponuka pridaná29.06.2024

Vodič autobusu Vnútroštátna a medzinárodná doprava osôb. Prax: aspoň 2 roky Predpoklady: pozornosť, sebaovládanie, spoľahlivosť, vnútorná stabilita Požiadavky: Znalosť anglického alebo nemeckého ja...

Vodič pre rozvoz denného menu

názov spoločnostiEUROTRADING SK, s.r.o. mzda500 EUR ponuka pridaná01.07.2024

Vodič osobného motorového vozidla. Vodič dodávky Hľadáme do nášho tímu šikovného pána, vodiča pre rozvoz denného menu, jednotlivcom ale aj závodným kantínam, pre mesto Spišská Nová Ves a okolie. Up...