Vodič C+ E na turnus dohodou, striedanie na kamión v Senci

názov spoločnostiDE CLERCQ Slovakia s.r.o. ponuka pridaná07.07.2024

Náplň práce

* vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy ťahač + náves (plachtový / frigo ) alebo jumbo súprava* turnusová práca podľa výberu: 3+1 alebo 4+1, 6+2, 12+4 prípadne dohodou* striedanie a nástup na kamión v sidle firmy v SenciPONÚKANÝ PRÍJEMVáš hrubý príjem bude pozostávať z:* hrubý mesačný príjem až 1400 - 1500 EUR mesačne, ktorý pozostáva zo základnej mzdy (866 EUR) a garantovaných denných bonusov * príplatky za sviatky, nočnú prácú a prácú v nedeľu* garantovaný príplatok pri dosiahnutí a udržaní optimálneho štýlu jazdy vo výške 75 EUR mesačne* diéty a cestovné náhrady za každý deň aj vrátane víkendov a sviatkov vo výške 51 EURVáš čistý príjem* pri odpracovaní celého mesiaca takto máte možnosť zarobiť 2650-2800 EUR v čistom ĎALŠIE FINANČNÉ BENEFITY * prémia za doporučenie nového vodiča* odmena za zaškolenie nového vodiča* turnusový bonus v prípade dlhšieho turnusu OKREM TOHO GARANTUJEME * trvalý PP na dobu neurčitú* pravidelný platový rast podľa odpracovaných rokov* platené náhradné voľno a dovolenky
Benefity:
* poistenie zodpovednosti za škodu vodiča plne hradené firmou
* preplácanie KKV karty, Tacho karty, ADR kurzu, zdravotné a psycho testy atď.
* platový rast podľa odpracovaných rokov
* zabezpečenie dopravy zo sídla spoločnosti domov a späť v prípade potreby
* vozidlá Scania v kompletnej výbave vybavené chladničkami, klímou, kúrením
* každoročná obnova vozového parku
* plne zabezpečený servis vlastným autorizovaným servisom
* firemné palivové karty pridelené vodičovi
* automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
* nástupné a pravidelné školenia
* parkovanie súkromného auta v stráženom areáli zamestnávateľa v Senci
* k dispozícií oddychová miestnosť a sociálne zariadenie, sprchy a práčky v sídle materskej spoločnosti
* stabilná práca vo finančne silnej spoločnosti
* výplata pravidelne v dohodnutom termíne, 3 x mesačne
* čerpanie 45-hodinových odpočinkov vo vopred zarezervovanom hoteli alebo doma

Požiadavky: Flexibilita Spoľahlivosť Zodpovednosť Psychotesty Trestná bezúhonnosť Kvalifikačná karta vodiča Digitálna tachografová karta,

Mzdové podmienky: 866 - 2 900 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Kamión, Ťahač návesov

Jazdí sa do krajín: Rakúsko, Francúzsko, Belgicko

Spoločnosť

DE CLERCQ Slovakia s.r.o.

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Marek Križan
Tel. číslo: +421244250072

Zavolať