Vodič kamiónu jazdenie linky SK - AT - SK, víkendy doma

názov spoločnostiEUROtruck, s.r.o. ponuka pridaná10.07.2024

Náplň práce

Ahojte vodiči. Chcete byť každý víkend doma? Chcete sa behom týždňa zastaviť po trase doma na kafe? Potrebujete voľný pondelok alebo piatok na povinnosti? Tak nás neváhajte kontaktovať. Hľadáme ku sebe kolegu vodiča kamiónu E na zásobovanie výroby na linke SK-AT-SK. Jazdia sa linky SK - AT - SK, všetko 1 nakládka a 1 vykládka, vodič ma pridelené svoje vozidlo všetko sú to pravidelné linky. Jazdí sa po diaľniciach a tranzituje cez diaľnicu D1 alebo R1 a teda vodič sa vie zastaviť na kávu cez dom. Vodič má pridelené svoje vozidlo VOLVO FH500. Práca je celoročne na dobu neurčitú. Každý víkend je vodič doma.
Benefity:
Pridelené vozidlo vodičovi vozidlo sa nestrieda, pravidelný príjem 15-teho až 17-teho základ mzdy a 25-teho až 27-meho diéta. Spoľahlivé autá VOLVO a MERCEDES. Preplatená dovolenka až 5 týždňov. Pravidelná práca.

Víkendy voľné

Požiadavky: Hľadáme vodičov kamióna pre ktorých je ich práca koníčkom, radi šoférujú sú dobrí a zodpovední vodiči.,

Mzdové podmienky: 1 700 - 2 300 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Jazdí sa do krajín: Rakúsko

Spoločnosť

EUROtruck, s.r.o.

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Marek Budziňák
Tel. číslo: +421915906322

Zavolať