Vodič MKD Dvojposádka Španielsko

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiEDART s.r.o. ponuka pridaná04.09.2024

Náplň práce

Hľadáme vodičov na vykonávanie dopravných služieb do a zo Španielska na týždennej báze z prevádzkarne z Trenčianskych Stankoviec.

Uskutočňovanie dopravy na pridelenom ťahači, týždenné pauzy vykonávané doma, mýtne systémy na faktúru, seriózny a férový prístup. Nakladanie a vykladanie tovaru po Slovensku na 90% zabezpečené kolegami zo skladu.

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 2000 EUR - 2800 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE

Typ jazdeného vozidla: Ťahač návesov, Kamión

Jazdí sa do krajín: Španielsko, Portugalsko

Spoločnosť

EDART s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Dopravná spoločnosť EDART s.r.o. pôsobí na Európskom trhu od roku 2010. Svoje služby v oblasti medzinárodnej i vnútroštátnej prepravy poskytuje lokálnym i zahraničným zákazníkom prostredníctvom 70 zamestnancov a flotily 40 vozidiel, od najmenších do 3,5 t až po kamiónovú prepravu do 40 t.

Disponujeme širokou škálou návesov od plachtových cez skriňové, mraziarenské, návesy na prevoz zvitkov , doubledeckre, návesy s čelom, aby sme boli schopní vyhovieť Vašim najnáročnejším potrebám.

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: 0911520386

Zavolať