Vodič skupiny C pre vnútroštátnu dopravu

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiSkanline s.r.o. ponuka pridaná22.08.2024

Náplň práce

Hľadáme vodičov na denný rozvoz paletového tovaru, priemerne 250 km/deň, stála trasa, vykládka hyd. čelom a paletovým vozíkom.

Príplatok za celý odpracovaný mesiac.

Každý deň doma, Víkendy voľné

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1400 EUR -1600 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C

Typ jazdeného vozidla: Nákladné vozidlo nad 7,5t

Spoločnosť

Skanline s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Pezinok, Bratislavský kraj

Firma Skanline s.r.o. sa zaoberá prepravou tovarov a špedíciou v rámci Škandinávie ale aj mimo nej. Jazdíme do Škandinávie každý týždeň. Realizujeme prepravy od paletového miesta.

V rámci zberovej služby paletových miest pokrývame celé Slovensko a niektoré tranzitné trasy cez Českú republiku. Náš prepravný systém sa nazýva DOOR TO DOOR, čiže vašu zásielku dopravíme priamo z dverí do dverí. Naše služby využívajú hlavne firmy, ktoré potrebujú mať tovar prepravený expresne. Naše služby využívajú aj súkromné osoby, predovšetkým na sťahovanie svojich domácností späť na Slovensko alebo Česko.

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: 0910291198

Zavolať