Hľadáme vodičov kamiónov - JIT NR (Lozorno - Nitra - Lozorno a opačne)

názov spoločnostiL - TRANS Logistics s.r.o. ponuka pridaná26.08.2024

Náplň práce

Vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Vodič JIT Nitra (Lozorno – Nitra – Lozorno), začína sa zo Zohoru alebo z Nitry, VP sk. E
Benefity:
Práca na 12 hod. (6,25€/hodinu v čistom).Práca od pondelka do piatka.Pridelené jedno auto, striedajú sa na ňom dvaja vodiči.Možnosť ubytovania.

Požiadavky: Platné potrebné doklady k výkonu povolania- platný doklad zdravotnej spôsobilosti- platný doklad o vykonaní psychologickej spôsobilosti- digitálna karta vodiča- platný doklad o školení vodiča z povolania- kvalifikačná karta vodiča výhodou- znalosť dopravnej problematiky- flexibilitaZmysel pre prácu vodiča z povolania,

Mzdové podmienky: 1 700 - 2 200 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Spoločnosť

L - TRANS Logistics s.r.o.

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Svetlana Černá
Tel. číslo: +421915910471

Zavolať