Vodič pre rozvoz denného menu

názov spoločnostiEUROTRADING SK, s.r.o. ponuka pridaná03.09.2024

Náplň práce

Vodič osobného motorového vozidla. Vodič dodávky
Hľadáme do nášho tímu šikovného pána, vodiča pre rozvoz denného menu, jednotlivcom ale aj závodným kantínam, pre mesto Spišská Nová Ves a okolie. Uprednostňujeme ľudí, so zdravotným znevýhodnením. Ako registrovaný sociálny podnik ponúkame zamestnancom rôzne benefity vo forme poukážok, či už na masáže, fyzioterapiu, nákupné poukážky a pod. Samozrejmosťou je obed podľa vlastného výberu grátis, pitný režim, oblečenie, zaškolenie. Potrebná je len chuť pracovať.
Prax: bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Predpoklady: komunikatívnosť

Kontakt:
Vladimíra Hanáková
+421948865816

Mzdové podmienky: 500 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B, B1

Typ jazdeného vozidla: Dodávka, Nákladné vozidlo do 3,5t

Spoločnosť

EUROTRADING SK, s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Spišské Tomášovce, Košický kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421948865816
Odkaz: externý

Zavolať