Vodič skupiny C+E

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiENVI-RECYCLING PLAST, s. r. o. ponuka pridaná12.09.2024

Náplň práce

Spoločnosť ENVI-RECYCLING PLAST s.r.o. hľadá vodičov nákladného vozidla skupiny C+E do pracovného pomeru. Výkon práce Trnava.
Nástup ihneď/dohodu.

Nákladná doprava:
- jazdí sa v západoslovenskom kraji
- výkon práce Po-Pia, denná dochádzka
- sviatky, víkendy voľné
- nakládka a vykládka materiálu a plnenie úkonov s tým súvisiacich
- bežná údržba a servis vozidla
- plnenie úloh podľa požiadaviek nadriadeného
- zodpovednosť za zverené motorové vozidlo a udržiavanie ho dobrom technickom stave

Benefity:
- práca na dlhodobý pracovný pomer
- dochádzkový bonus
- finančný príspevok na stravovanie
- pravidelný príjem-odmeny

Výberové konanie sa uskutoční po telefonickej alebo emailovej dohode v prevádzke spoločnosti ENVI-RECYCLING PLAST.

Víkendy voľné

Požiadavky: Prax v skupine C+E minimálne 1rok, zodpovednosť, samostatnosť, komunikačné zručnosti, Tachografová karta vodiča, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1 300 EUR/mesiac + odmeny

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Nákladné vozidlo nad 7,5t

Spoločnosť

ENVI-RECYCLING PLAST, s. r. o.

Sídlo spoločnosti: Trnava, Trnavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Zuzana Krajčová
Tel. číslo: +421905640642

Zavolať