Vodič Dodávky

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiFlash transport s.r.o. ponuka pridaná10.09.2024

Náplň práce

Vodič dodávky do 3,5t s oprávnením B

Hľadáme vodiča na plachtovú dodávku 8-10 EP

Ponúkame:
- Točky prevažne na trase SK-DE(AT,HU,CZ)-SK víkendy doma,
- Možnosť návratu domov 1x do týždňa,
- Flexibilné možnosti pracovného pomeru: TPP, dohoda,
- Odmena od 1200€-1800€, diéty
- Oceňujeme tímového hráča,

Požadujeme:
- Požadujeme prax v medzinárodnej doprave minimum 2 rokov,

Môžete nás kontaktovať priamo cez email, telefonicky alebo na dohodnutom stretnutí.

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na email: [email protected]

Víkendy voľné

Mzdové podmienky: 800€ - 1100€ + variabilná (700€ - 900€)

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B

Typ jazdeného vozidla: Nákladné vozidlo do 3,5t, Sklápač, Dodávka

Jazdí sa do krajín: Rakúsko, Nemecko, Maďarsko, Česko

Spoločnosť

Flash transport s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Topoľčianky, Nitriansky kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421 907 793 637

Napísať e-mail