Vodič MKD s oprávnením C,E

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiAdmito s.r.o. ponuka pridaná10.09.2024

Náplň práce

Hľadáme spoľahlivých a zodpovedných vodičov s vodičským oprávnením skupiny C a E pre nemecké logistické a prepravné firmy s dlhoročnou tradíciou.
Ponúkame trvalý pracovný pomer na nemeckú zmluvu s adekvátnym základným platom vo výške 3 000 € netto a ubytovanie cez víkendy zadarmo.
Jazdí sa výlučne po Nemecku, prevažne od pondelka do piatka.
Práca spočíva hlavne v kontajnerovej preprave, avšak výnimočne aj v preprave stavebných strojov a sklápacích vozidiel.
Firmy garantujú dodržiavanie predpisov a zákonom stanovených pracovných časov.
Jazykové znalosti nie sú potrebné, pretože pracovná skupina zahŕňa viacerých slovenských vodičov, ktorí môžu prekladať z nemeckého do slovenského jazyka.
Počas vianočných sviatkov až do Nového roka je garantované voľno, keďže firmy majú závodnú dovolenku.
Informácie poskytujeme iba vážnym záujemcom.

Víkendy voľné, Ubytovanie zabezpečené

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 3500€ - 3700€

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Ťahač návesov, Sklápač, Nákladné vozidlo nad 7,5t, Kamión

Jazdí sa do krajín: Nemecko

Spoločnosť

Admito s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Adamovské Kochanovce, Trenčiansky kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +491792494048

Zavolať