Vodič MKD

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiPalmer s.r.o. ponuka pridaná11.09.2024

Náplň práce

Hľadáme spoľahlivých vodičov MKD.

Víkendy voľné

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: podľa dohody

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Ťahač návesov, Kamión

Jazdí sa do krajín: Švédsko, Maďarsko, Česko

Spoločnosť

Palmer s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Spoločnosť Palmer s.r.o. pôsobí na trhu medzinárodného a vnútroštátneho zasielateľstva od roku 2010.

Naši pracovníci disponujú bohatými skúsenosťami zasielateľských služieb v oblasti celokamiónových zásielok ako aj v iných špeciálnych projektoch cestnej nákladnej dopravy. Špecializujeme sa na prepravu tovaru pre našich zákazníkov s hlavným zameraním sa na Škandinávske krajiny, krajiny V4 a tiež na vnútroštátne prepravy.

V spolupráci s našimi spoľahlivými a overenými partnermi a dopravcami doma aj v zahraničí sa postaráme o to, aby sa každá zásielka dostala do svojho cieľa včas a v požadovanej kvalite.

Naši overený dopravcovia disponujú štandardnými plachtovými návesmi, ďalej MEGA návesmi, skriňovými návesmi, sólo vozmi a tiež dodávkami do 3,5t.

Väčšina nami využívaných vozidiel je vybavená systémami satelitného monitorovania, ktoré slúžia na kontrolu polohy a trasy a na presnejšie stanovenie doby dodania prepravovaného tovaru.

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: 0901714410

Zavolať