Vodič vnútropodnikovej kamiónovej dopravy SK

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiLumi Tatry Slovakia, s.r.o. ponuka pridaná11.09.2024

Náplň práce

Hľadáme vodiča súpravy (ťahač + náves) na vnútropodnikové prevozy tovaru.
Práca na zmeny (8 hodinové alebo 16 hodinové a deň voľna podľa dohody).

Mzda 900€-1500€ + stravné, príplatky nad čas, príplatky nad 20 zmien mesačne

Každý deň doma, Víkendy voľné

Požiadavky: Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 900€-1500€

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Spoločnosť

Lumi Tatry Slovakia, s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Poprad, Prešovský kraj

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je poskytovanie logistických služieb v oblasti zasielateľstva a dopravy na Slovensku aj v zahraničí a servis nákladných vozidiel.
Za viac ako 10 ročnú históriu firmy sme si získali množstvo spokojných klientov z rôznych krajín Európy a rôznych oblastí podnikania.
Na dopravnom trhu sme sa presadili predovšetkým kvalitou poskytovaných služieb so zohľadnením individuálnych potrieb zákazníka.
Náš odborný tím zamestnancov využíva najmodernejšie spôsoby komunikácie so zákazníkmi z celej Európy a pomocou informačných technológií ako GPS monitoring vozidiel a sofistikovaných špedičných systémov zabezpečuje operatívne riešenia konkrétnych situácií.

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421905739430

Zavolať