Vodič osobnej prepravy

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiKUBA - JODA s.r.o. ponuka pridaná11.09.2024

Náplň práce

Prijmeme vodiča medzinárodnej prepravy osôb.
Jazdí sa vo dvojici štáty: CZ, AT, DE, LUX, BE, CH, NL
Podmienky:
- dobré šoférske znalosti
- znalosť navigácie
- príjemné vystupovanie
- prax medzinárodného šoféra min. 2 roky
- bydlisko v blízkom okolí Michaloviec
- preukaz vodiča taxislužby nutný
Bližšie informácie na osobnom pohovore

Požiadavky: Preukaz vodiča taxislužby vítaný,

Mzdové podmienky: 1500€ - 2300€ + diety, osobný príplatok

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B

Typ jazdeného vozidla: Mikrobus

Jazdí sa do krajín: Švajčiarsko, Rakúsko, Nemecko, Luxembursko, Holandsko, Belgicko, Česko

Spoločnosť

KUBA - JODA s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Michalovce, Košický kraj

Naša spoločnosť poskytuje profesionálne služby v oblasti medzinárodnej prepravy osôb a batožiny do Rakúska, Českej republiky, Nemecka, Belgicka, Holandska a Luxemburska. V rámci vnútroštátnej prepravy realizujeme skupinové prepravy na rôzne oslavy, firemné akcie, kultúrne a športové podujatia odvozy na letiská, odvozy zamestnancov do priemyselných parkov

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421940503300

Zavolať