Vodič nákladného auta s hydraulickou rukou

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiARTECH - STAV, spol. s r.o. ponuka pridaná17.09.2024

Náplň práce

Hľadáme vodiča nákladného auta s hydraulickou rukou:
- Rozvoz tovaru nákladným autom s hydraulickou rukou.
- Práca v sklade stavebnín, výhodou je preukaz na VZV.
- Starostlivosť o vozidlo a zabezpečenie jeho údržby.
- Zabezpečenie správneho nakladania s nákladom a jeho preprava na určené miesto.
- Zodpovednosť za tovar a jeho prepravu.
- Komunikatívne zručnosti a schopnosť pracovať v tíme - budete úzko spolupracovať s kolegami, ktorí organizujú vývozy na stavby a so skladníkmi.​

Každý deň doma, Víkendy voľné

Požiadavky: Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1300 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, B

Typ jazdeného vozidla: Nákladné vozidlo do 7,5t, Hydraulická ruka

Spoločnosť

ARTECH - STAV, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti: Matúškovo, Trnavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Mgr. Krisztina Pulen

Napísať e-mail