Vodič špeciálneho nákladného motorového vozidla

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiBESTRENT s. r. o. ponuka pridaná20.09.2024

Náplň práce

Hľadáme vodiča na fekálne autá zodpovedného za vývoz, zvoz, servis mobilných WC, starostlivosť o Bratislavský kraj (Malacky, Pezinok).
Vodičské oprávnenie B+C, E výhodou.
Benefity:
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- nadštandardné platenie nadčasov
- vernostná odmena
- finančný príspevok na stravu 5,07 €/deň
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera DDS
- priateľský kolektív
- firemné akcie

Požiadavky: manuálna zručnosť, samostatnosť, technická gramotnosť, zodpovednosť a flexibilita,

Mzdové podmienky: Nástupná mzda od 1500€/mesačne

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B, C

Typ jazdeného vozidla: Kamión, Nákladné vozidlo do 7,5t

Spoločnosť

BESTRENT s. r. o.

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Marian Maxian
Tel. číslo: +421918636164

Zavolať