Vodič kamiónu

názov spoločnostiTrans-Motocentrum, s.r.o. ponuka pridaná24.09.2024

Náplň práce

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)
Preprava nákladu cisternovými návesmi v rámci SK,CZ,HU,PL,SI,HR,AT,DE. Práca podľa predpisov nariadenia 561/2006 - dodržiavanie prestávok na odpočinok. Stabilné trasy bez vyťažovania. Udržiavanie čistoty vo vozidle. Kontrola vozidla pred a po jazde. Ostatné práce s tým súvisiace.
Prax: aspoň 1 rok
Požiadavky: Platná KKV a digitálna tachografová karta. Platné psychotesty a zdravotná prehliadka. Zodpovednosť. Dochvíľnosť. Flexibilita. Orientačné schopnosti. Práca vhodnejšia pre vodiča z regiónu.

Kontakt:
Miriama Petrašovičová
+421905403200

Mzdové podmienky: 870 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Jazdí sa do krajín: Česko, Chorvátsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Slovinsko

Spoločnosť

Trans-Motocentrum, s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Boleráz, Trnavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421905403200
Odkaz: externý

Zavolať