Vodič MKD FRIGO

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiVadual a.s. ponuka pridaná24.09.2024

Náplň práce

Dodávka tovaru zákazníkom.
Zodpovednosť za vedenie vozidla a správne nakladanie s tovarom.
Dodržiavanie stanovených termínov.
Komunikácia s dispečingom a zákazníkmi.
žiadna manipulácia s plachtou, "fajná" práca
Pracovná doba sa odvíja od potrieb zákazníkov, preto je flexibilná.
Turnusový systém - dohodneme sa koľko víkendov budeš vonku a koľko doma
Získaš výborné motivujúce mzdové podmienky a odmeny za nadštandardnú prácu.
Máš platené víkendy a povinné prestávky (24/45-ky) a automatické platenie mýta.
Máš možnosť ubytovania, čím ušetríš na nákladoch a získavaš viac času pre seba.
Môžeš využiť finančné benefity pri využití vlastného firemného servisu a autoumyvárne.
Získaš skvelý pracovný kolektív, ktorý ti pomôže pri nástupe do novej práce.
Môžeš získať ďalšie benefity v závislosti od tvojho nasadenia a úspechov.
Môžeš sa tešiť na ľudský a seriózny prístup od rodinnej firmy.
Získavaš skúsenosti v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou a mnohými spokojnými zákazníkmi.

Mzda:
90 eur netto /deň,
Mesačná mzda je 2.300 - 2.700 EUR v čistom (NETTO), t.j. 90 EUR netto/deň pre turnusových vodičov skupiny "E" ;
Mesačná mzda je 1.700 - 2.200 EUR v čistom (NETTO), t.j. 75 EUR netto/deň pre vodičov skupiny "C"

Kontakt:
[email protected]
Miloš Milošovič: 0917 44 00 21
Miloslav Vadina: 0905 704 896

Ubytovanie zabezpečené

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 2300 EUR - 2700 EUR

Druh pracovného pomeru: SZČO, TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Nákladné vozidlo nad 7,5t, Kamión

Jazdí sa do krajín: Španielsko, Slovinsko, Rakúsko, Poľsko, Nemecko, Maďarsko, Luxembursko, Holandsko, Francúzsko, Chorvátsko, Belgicko

Spoločnosť

Vadual a.s.

Sídlo spoločnosti: Moravský Svätý Ján, Trnavský kraj

Naša firma je zameraná na prepravu farmaceutík, potravín a vysokohodnotného tovaru.

Za 27 rokov činnosti sme obslúžili stovky klientov a zrealizovali stovky projektov v oblasti logistiky. Od malých tuzemských prepráv po rozsiahle medzinárodné riešenia.

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Miloslav Vadina
Tel. číslo: 0905 704 896

Zavolať