Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

názov spoločnostiHUDOS s.r.o. ponuka pridaná27.09.2024

Náplň práce

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)
PRACOVNÝ REŽIM (podľa vlastného výberu): 1. Vodič s praxou v MKD - trvalo pridelené vozidlo pre vodičov s mimoriadnou pracovnou morálkou, - striedanie po 90 hodinách jazdy, 45 hodinové týždenné odpočinky čerpané zásadne doma (4-7 dní), - striedanie vodičov v skupinách (4 vodiči na 3 autách), - striedanie podľa vlastného uváženia, - striedanie vodičov podľa dohody, alebo v sídle firmy v Bardejove a na pobočke v Bratislave. 2. Vodič bez praxe - odborné školenie z predpisov, - praktické zaškolenie s vodičom garantom v trvaní 3 mesiace, - individuálny prístup.
Benefity: 1. Platové podmienky MZDA : 982 EUR -1.500 EUR (pre výpočet budúceho dôchodku) + stravné, spolu až do výšky 3.000 EUR / mesiac podľa interných predpisov spoločnosti., 2. Moderný vozový park, ťahače značky Mercedes-Benz., 3. Využívanie vlastného značkového servisu Mercedes-Benz., 4. Silné finančné zabezpečenie prevádzky palivovými a platobnými kartami., 5. Automatické platenie mýta., 6. Právna ochrana vodičov pri priestupkoch., 7. Odborné zázemie.
Prax: bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť

Kontakt:
Marian Jura
+421903910339

Mzdové podmienky: 982 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Kamión, Ťahač návesov

Spoločnosť

HUDOS s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Bardejov, Prešovský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421903910339
Odkaz: externý

Zavolať