Vodič sk. C

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiSULAČEK, s.r.o. ponuka pridaná30.09.2024

Náplň práce

Hľadáme vodiča sk. C pre vnútroštátnu dopravu chladiarenskými vozidlami.
Jazdíme prevažne v noci, vozíme mliečne výrobky do veľkoskladov.

Plat je v čistom medzi 1000 EUR - 1500 EUR.

V prípade záujmu mi napíšte mail alebo zavolajte, tešíme sa na uchádzačov. 0915 394 451, [email protected]

Každý deň doma, Víkendy voľné

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1400 EUR - 1900 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C

Typ jazdeného vozidla: Nákladné vozidlo nad 7,5t

Spoločnosť

SULAČEK, s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Levice, Nitriansky kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: 0915 394 451

Napísať e-mail