Vodič

názov spoločnostiSTAREK Transport s.r.o. ponuka pridaná03.10.2024

Náplň práce

Vodič nákladnej automobilovej dopravy na trase štátov EÚbezpečné, zodpovedné a šetrné vedenie motorového vozidlakomunikácia s dispečéromzabezpečenie nákladu voči pohybu a poškodeniu, kontrola zabezpečenia tovaru základná technická údržba vozidla
Benefity:
moderný vozový park v stabilnej firme s 30 ročnou históriou
pevný výplatný termín
pravidelné školenia, športové a kultúrne podujatia zamestnancov
trvale pridelené vozidlo
jazda jedno osádka
individuálny prístup k zamestnancom
ľudský a profesionálny prístup

Požiadavky: zodpovednosť, flexibilita , schopnosť plniť úlohy , komunikatívnosť, serióznosť Kvalifikačná karta vodiča /KKV/ tachografová karta vodiča psychotesty,

Mzdové podmienky: 1 200 - 2 900 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Jazdí sa do krajín: Nemecko, Francúzsko, Taliansko

Spoločnosť

STAREK Transport s.r.o.

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: PhDr. Martin Starek
Tel. číslo: +421903192170

Zavolať