Hľadáme vodiča MKD do 12 ton skupiny C.

Náplň práce

HĽADÁME SERIÓZNEHO a ZODPOVEDNÉHO VODIČA ťahač MEGA + plachtový MEGA NÁVES alebo SÓLO + PRIVES tandem(plachta) na rozvoz tovaru zo západného slovenska(s Pezinka) do celého Rakúska a Čiech a Maďarska.!!!KAŽDÝ DEŇ DOMA!!!VÍKENDY DOMA!!!Požadujeme:VP-C+E,KKV,Psychotesty,prax min.1rok.,starostlivosť o zverené vozidlo a HLAVNE OCHOTA A CHUŤ PRACOVAŤ NA DOHODNUTÝCH PODMIENKACH.nástup možný od 1.2.2022.

Mzdové podmienky: 2 600 €

Potrebný vodičský preukaz: C

Typ jazdeného vozidla: Kamión, Ťahač návesov

Miesto práce: Maďarsko, Rakúsko

Benefity: Víkendy voľné, Každý deň doma

Požiadavky: Kvalifikačná karta vodiča

Spoločnosť

VEVE

Sídlo spoločnosti: Pezinok, Bratislavský kraj

Ponuka pridaná: 01.01.2022