Vodič dodávky do 3,5t - EU

Náplň práce

Ponúkame volné pracovné miesta pre pozíciu vodiča dodávky do 3,5t - EU
Práca na 10 paletových plachtových a 6 paletových skriňových dodávkach značky Mercedes benz (sprinter) vybavenými spacímy nadstavbami a vykurovacou jednotkou Webasto.
Jazdí sa celá EU (HU,PL,CZ,AT,IT,DE,FR,ES,PT… atď) ponúkaná pracovná pozícia je vhodná pre každého kto spĺňa požiadavky :
- vodičský preukaz a prax min. 2 roky
- min. znalosť cudzieho jazyka (AJ, NJ,) základy
- dobrá orientácia v doprave a práca min. s (google map) alebo inými navigáciami ci v mob. alebo externe
- green pass (zaočkovaný)
- práca na živnosť
- ochota a flexibilita , samostatnosť a disciplína

Nový vozový park mercedes , autá sú pravidelne servisované, udržiavané a spoľahlivé.
Uprednosťujeme uchádzačov na živnosť a splňujúcich požiadavky hore uvedené.
Nevylučujeme možnosť aj prácu na dohodu (závisý od skúseností a znalostí uchádzača a dohode s oboch strán)
Plat 0,08 € / 1km
Praca vonku 3 týždne a volno podla dohody, ( cca 15-18 tis. km )
Priemerńa mzda po 3 tyždňoch odjazdených 18000km cca 1500€

Mzdové podmienky: 1 500 €

Typ jazdeného vozidla: Dodávka

Miesto práce: Česko, Francúzsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Taliansko, Španielsko

Spoločnosť

Limar

Sídlo spoločnosti: Prešov, Prešovský kraj

Ponuka pridaná: 19.01.2022