Vodič MKD

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Preprava tovaru v západnej Európe ( Nemecko, Belgicko, Luxembursko, Holandsko, Francúzsko,Rakúsko, Taliansko,)
Pracovný turnus 3+1, 4+1 alebo podľa dohody,
Striedanie na Slovensku !!!!
ŽIADNE STRIEDANIE AUTA, PRIDELENIE VLASTNEHO AUTA
Automatické platenie mýta
Zamestnanecké výhody, benefity
-platové podmienky 750€ základ + stravné + bonusy až do výšky 2300€ za kalendárny mesiac
-možnosť zálohy po nástupe
-stabilný výplatný deň - 15 deň v mesiaci
-férové jednanie
-jasné stanovené podmienky
-stabilná práca
-dobrý kolektív vodičov
-nové ťahače zn. Scania a Volvo, taktiež nové návesy zn. KRONE
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
3.3.2021 (ostáva ešte 23 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B, C, E
Osobnostné predpoklady a zručnosti
-radosť z jazdenia
-serióznosť
-dynamickosť
-platné doklady pre prácu MKD
-znalosť AETR
-spoľahlivosť
-dobré orientačné schopnosti

Mzdové podmienky: 780 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión, Ťahač návesov

Miesto práce: Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Rakúsko, Taliansko

Spoločnosť

Ferma Transport s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Giraltovce, Prešovský kraj

Ponuka pridaná: 29.01.2022