Vodič autodomiešavača

Náplň práce

- rozvoz betónových zmesí na stavby;
- riadenie, obsluha a bežná údržba nákladného auta;
- plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadených;
- vedenie bežných záznamov o prevádzke nákladného auta

Kontakt: [email protected] alebo 0908 997 801

Mzdové podmienky: 1200 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, B

Typ jazdeného vozidla: Domiešavač

Benefity: Každý deň doma

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Spoločnosť

AQUAMONT spol. s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Matúškovo, Trnavský kraj

Spoločnosť AQUAMONT spol. s r.o. bola založená v roku 1991 so zameraním na výstavbu verejných vodovodov a kanalizácií. Svoje pôsobenie sme postupne rozširovali v oblasti stavebníctva. V súčasnosti ponúkame naše služby v nasledovných činnostiach: - Výstavba inžinierskych sietí, vodovody, kanalizácie, plynovody - Výstavba spevnených plôch a komunikácií - Veľkosklad vodárenského materiálu - Výroba a doprava betónových zmesí (transportbetón) - Prevádzkovanie verejných vodovodov a kanalizácií, V1, K1 - Prevádzka dočasnej skládky pre zeminu, betónový a bitúmenový odpad

Ponuka pridaná: 22.03.2022