Vodič domiešavača

Náplň práce

- rozvoz betónových zmesí na stavby;
- riadenie, obsluha a bežná údržba nákladného auta;
- plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadených;
- vedenie bežných záznamov o prevádzke nákladného auta.

Jazdí sa v Trenčianskom kraji.
Kontakt: 0908 672 803 alebo [email protected]

Benefity: Každý deň doma

Požiadavky: Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1300 - 1800 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, B

Typ jazdeného vozidla: Domiešavač

Spoločnosť

MRA s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Sverepec, Trenčiansky kraj

Začiatky našej spoločnosti sa datujú od roku 1990. Firma s pôvodným názvom R&D Trans Sverepec, ktorá bola založená 4 spoločníkmi, predstavovala projekt na zelenej lúke, pričom začiatky podnikania sa niesli v oblasti vykonávania stavebných prác. Začiatok zmeny v predmete podnikania nastal v roku 1992, kedy bola zakúpená prvá jazdná súprava s plachtovým návesom a v roku 1994 zakúpený prvý ťahač značky Renault, priamo u výrobcu vo Francúzsku. Tým sa začala aj úspešná dlhodobá spolupráca s touto značkou, ktorú sme časom rozšírili aj o značky MAN a Mercedes. Medzinárodná preprava má v našich srdciach neodmysliteľné miesto, nakoľko predstavuje dlhoročnú tradíciu nášho podnikania a v súčasnosti tvorí jeden z troch základných pilierov, ktoré nám zabezpečujú stabilitu v oblasti podnikania. V medzinárodnej preprave využívame viac než 25 ročné skúsenosti.

Ponuka pridaná: 25.04.2022