Vodič MKD

Náplň práce

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)
Požadujeme VP C,E + potrebné doklady k vykonávaniu činnosti. Jazdí sa na tandemovej súprave (VOLVO,SCANIA) do krajín Francúzsko , Španielsko,Taliansko,Nemecko a BENELUX. Vozidlá sa vracajú na Slovensko pravidelne kvôli stabilným vývozom! PONÚKAME : -moderný vozový park VOLVO , SCANIA -stabilná práca -korektný a profesionálny prístup -parkovanie vozidla podľa dohody (Bratislava,Trnava ,Nitra, Zvolen, B.Bystrica,Lučenec, prípadne východ ! ) -firemný telefon, komunikátor vo vozidle...
Prax: aspoň 1 rok

Kontakt:
Martin Hudec
[email protected]
+421918604624

Mzdové podmienky: 780 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Jazdí sa do krajín: Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko

Spoločnosť

MH-Sped, s.r.o.

Ponuka pridaná: 26.04.2022 - zdroj