Manipulant logistiky - vodič VZV

Náplň práce

Operátor vysokozdvižného vozíka
- Zabezpečuje materiál pre výrobnú linku - Zabezpečuje odber a triedenie odpadu z výrobnej linky - Zabezpečuje správne balenie hotových výrobkov pre skladníkov
Benefity: - výkonnostný bonus, dochádzkový bonus, stravovanie v závodnej jedálni, po 6 mesiacoch navýšenie hodinovej mzdy na 5,11 €
Prax: aspoň 1 rok
Požiadavky: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Kontakt:
Simona Bugajová
[email protected]
+421435309545

Mzdové podmienky: 5,06 EUR za hodinu

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

Yanfeng International Automotive Technology Slovakia s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Námestovo, Žilinský kraj

Zaujala Vás táto ponuka?

Pošlite Váš životopis na [email protected].

Ponuka pridaná: 13.05.2022 - zdroj