Vodič, GS3, UNICEF Bratislava

Náplň práce

Spoľahlivé a bezpečné služby vodiča pre zamestnancov a oficiálnych predstaviteľov

Riadi vozidlá úradu a zabezpečuje dopravu zamestnancov OSN, oficiálnych predstaviteľov a návštevníkov, doručuje a vyzdvihuje poštové zásielky, dokumenty a iné položky.
Vyzdvihuje zamestnancov úradu a návštevníkov na letisku a v prípade potreby môže pomáhať s vybavovaním základných vízových a colných formalít a opatrení.

Údržba prideleného vozidla

Zabezpečuje neustálu bezproblémovú prevádzku a dobrý technický stav vozidla, a to riešením malých opráv a sprostredkovaním väčších opráv, pravidelnej výmeny oleja, kontroly pneumatík, bŕzd, hladiny vody a čistenia vozidla.

Dokumentácia týkajúca sa vozidla

Zabezpečuje dostupnosť všetkých potrebných dokumentov/zásob vrátane poistenia vozidla, registrácie vozidla, záznamov o vozidle, adresára kancelárie, mapy daného mesta/krajiny, lekárničky a nevyhnutných náhradných dielov v pridelenom vozidle; sleduje potrebné poistenie a ostatné formality týkajúce sa daní.

Kontakt: Mgr. Viktória Bernátová Tel.: +421 903 434 484

Mzdové podmienky: 916 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B

Požiadavky: Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka

Spoločnosť

UNICEF

Zaujala Vás táto ponuka?

Ponuka pridaná: 13.05.2022