Vodič nákladného auta

Náplň práce

Vodiči nákladných automobilov a kamiónov inde neuvedený
• Vykonávanie jázd podľa vopred stanoveného časového harmonogramu - územie Českej republiky a Strednej Európy. • Vykládka a nakládka nákladného auta. • Zabezpečenie potvrdenia dodacích listov. • Zodpovednosť za čistotu a technický stav prideleného vozidla. • Okamžité nahlásenie poistnej udalosti, technickej poruchy a akejkoľvek neštandardnej situácie.
Benefity: • Práca na pracovnú zmluvu., • Pracovná doba od pondelka do piatku., • Bonus za nakládku a vykládku., • Bonus za najazdené kilometre., • Cestovné náhrady., • 2 x 400 € dochádzkový bonus (vyplácaný polročne ak sú splnené, interné kritériá spoločnosti)., • 150 € za odporučenie nového zamestnanca., • Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po, odpracovaní 24 mesiacov., • Sociálny program: vitamínové balíčky, darčekové poukážky, vianočné a, mikulášske baličky.
Prax: aspoň 2 roky
Požiadavky: Vodič pri nástupe musí mať platné doklady: • VP, • OP, • digitálna (tachografová) karta vodiča, • platný preukaz o psychickej spôsobilosti, • platný preukaz o zdravotnej spôsobilosti pre výkon vodiča.

Kontakt:
Ing. Katarína Koka
[email protected]
+421918811177

Ing. Dana Hudáková
+421915535007

Mzdové podmienky: 1 100 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, B

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Jazdí sa do krajín: Česko

Spoločnosť

Cortizo Slovakia, a.s.

Sídlo spoločnosti: Nová Baňa, Banskobystrický kraj

Ponuka pridaná: 01.06.2022 - zdroj