Vodič-strojník betón pumpy

Náplň práce

Vodič špeciálneho nákladného motorového vozidla
Hľadáme nového šikovného kolegu do našej spoločnosti, ktorá sa zaoberá čerpaním betónových zmesí a ich prepravou. Ponúkaná pozícia strojník betónovej pumpy je hlavne vhodná pre adeptov, ktorí preferujú prácu vonku. Samozrejmosťou a zároveň nutnosťou je vodičský preukaz typu „C“. Pokiaľ tvoje technické znalosti nie sú dostačujúce, na prácu strojníka sme ochotný ťa bez problémov zaškoliť. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie. Na oplátku samozrejme očakávame: nebáť sa nových vecí,chuť do práce a najmä zodpovednosť.
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť
Predpoklady: spoľahlivosť
Požiadavky: Vodičský preukaz sk. C (PODMIENKOU) Strojnícky preukaz (výhodou) Práce vo výškach (výhodou) Psychotesty Lekárska prehliadka Samostatnosť Spoľahlivosť Flexibilita Zodpovednosť Chuť pracovať

Kontakt:
Rastislav Lamoš
[email protected]
+421907781180

Mzdové podmienky: 1 500 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C

Spoločnosť

Bawer-trans, s. r. o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Ponuka pridaná: 03.06.2022 - zdroj