Vodič sklápaču

Náplň práce

Do nášho teamu hľadáme vodiča na sklápač, na prepravu sypkých materiálov a odpadu v Bratislave a v blízkom okolí.

Benefity: Každý deň doma

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1350€

Druh pracovného pomeru: Brigáda, SZČO, TPP

Potrebný vodičský preukaz: C

Typ jazdeného vozidla: Ťahač návesov, Sklápač

Spoločnosť

Six car s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Spoločnosť Six car bola založená v roku 1997. V prvých rokoch poskytovala služby požičovne osobných , nákladných a úžitkových vozidiel. Od roku 2006 sa spoločnosť zamerala na prepravné a poradenské služby pri výkopových prácach a terénnych úpravách. Od roku 2011 komplexne realizujeme hrubé terénne úpravy od výkopu stavebných jám až po zhodnotenie a uskladnenie odpadu a dodávky stavebných materiálov.

Zaujala Vás táto ponuka?

Pošlite Váš životopis na [email protected].

Ponuka pridaná: 12.06.2022